+ 38 (096) 982-96-22Замовити дзвінок

Так, ми не можемо керувати часом, але ми можемо його зупинити! Завжди хочеться відобразити найяскравіші моменти свого життя, мати можливість повернутися до них. Такий чудовий шанс зануритися в минуле і пережити відчуття минулих днів, дає нам фотографія. Переглядаючи знімки знову і знову, Ви будете хвалити себе за те, що свого часу замовили випускний альбом.

Що може бути важливіше, яскравіше навчальних часів і їх закінчення? Розставання з друзями, плани на майбутнє, випускний вечір, випускні альбоми, Київ, зустріч світанку …
Окрема історія випускні альбоми для школярів. Стандартні віньєтки з підписаними ім’ям і прізвищем давно втратили актуальність. Випускний вечір – час кардинальних змін і нудний альбом тут зовсім недоречний. Сучасний стильний випускний фотоальбом випромінює живі емоції, показує загальний настрій класу, передає його індивідуальність. Ніяких шаблонних портретів і застиглих банальних поз. Тільки живі, справжні фотографії! Ми сміливо крокуємо в ногу з часом і хочемо, щоб випускні альбоми для дітей стали їх гордістю і радістю навіть через багато років.

Студія Цукор пропонує Вам ексклюзивні випускні альбоми. Процес зйомки проходить в легкому ритмі, без скутості і утисків. Де і як будуть проходити фотосесії – Ви можете вирішити самі. Ми завжди підтримуємо креативні ідеї і йдемо назустріч клієнтам. Ваш клас відрізняється неабияким мисленням і хочеться, щоб випускні фотокниги відображали ваш характер? Наші фотографи розроблять концепцію фотосесії конкретно під вас. В результаті у Вас будуть найошатніший і харизматичні випускні фотокниги.
Наша фотостудія створює випускні альбоми для школярів вже більше 10 років.

За довгі роки, проведені в школі, ми, здається, дізнаємося своїх однокласників досконально. Але проходить час, ми зустрічаємося і бачимо, як нас змінює час. Двієчники стали серйозними бізнесменами, відмінники зразковими сім’янинами, а хтось практично не змінився. Але варто прийти додому, відкрити альбом і ми знову опиняємося в тій атмосфері безтурботності і щастя. Ми пропонуємо Вам зробити незабутні фотосесії і самостійно відібрати в особистих кабінетах фотографії, які увійдуть в випускний альбом.
Наші альбоми НЕ будуть припадати пилом в глибокому шафі. Вони завжди будуть стояти на самому видному місці, і викликати бажання переглянути їх, нехай в сотий раз.
Школярі завжди з великим нетерпінням чекають випускного, готуються до нього заздалегідь і дуже ретельно. У цей день хочеться, щоб все було ідеальним. Ідеальними повинні бути і випускні альбоми для школярів. Якщо ви хочете в пам’ять про школу отримати красиві, сучасні, якісні випускні фотоальбоми – Київ і Студія Цукор чекають Вас!

Випускні фотоальбоми – це не просто обов’язковий атрибут випускного вечора в вузі або школі. Це пам’ять, яка залишиться з вами на довгі роки. Адже ми віримо, що випускний альбом – це не просто фотографії в рамочках, це мистецтво, яким ми займаємося щодня.

 1. Портретна фотозйомка всіх учнів, які замовляють альбом
 2. Ретуш всіх портретів, які потрапляють в альбом
 3. Групова фотосесія всіх учнів. На вибір:

  • вулична (денна)
  • вулична (нічна)
  • в навчальному закладі
  • в фотостудії *

  * Компенсація вартості оренди обраної фотостудії, із запропонованих локацій, оплачується окремо

 4. Ретуш всіх групових знімків, які потрапляють в альбом
 5. Вибір портретної фотографії для альбому в особистому кабінеті
 6. Голосування за групові фотографії он-лайн, в особистому кабінеті
 7. Верстка альбомів відповідно до обраного дизайну
 8. Друк випускних альбомів