+ 38 (096) 982-96-22Замовити дзвінок

Часто буває так, що під час групової зйомки одні учні виявляють більше активності і бажання фотографуватися, ніж інші. А деякі і зовсім цураються камери і таким чином їх зовсім немає на фотографіях … Як зробити так, щоб на групових фотографіях всі однокласники з’явилися однакову кількість разів?

1. Заздалегідь, перед зйомкою, прописати готові групки людей, які будуть разом фотографуватися. В ідеалі, вам потрібно зробити 20-30 різних комбінацій від 4 до 8 осіб (можна більше / менше людей). Таким чином на зйомці ви просто будете швидко організовувати групи для фотографування, а не створювати їх з 0.

2. Подивіться заздалегідь наші приклади групових фотографій https://sahar-studio.com.ua/uk/galereya/
Будьте готові до того, що сюжети для зйомок бувають різні, проте кожна зйомка індивідуальна. Якщо учні не налаштовані на смішні і Придуркуваті сюжети, фотограф підлаштується під їх настрій і бажання, і буде знімати більш «спокійні» фотографії.
Якщо ж клас веселий і кмітливий, фотосесія пройде на одній хвилі з фотографом, і фотографії будуть більш живі. Будь-які вигадки в ході фотосесії будуть реалізовані.

3.   Запросіть з собою класного керівника. І не просто постояти, а взяти участь у фотозйомці. Це важлива людина в житті класу, і ми радимо всім запрошувати їх на фотосесію.


4. Під час голосування за групові фотографії в особистих кабінетах, голосуйте за все сюжети, а не тільки ті, де є ви 🙂 Таким чином створюється більш об’єктивний рейтинг і у всіх є шанс побачити себе в випускному альбомі 🙂

Випускний альбом Київ, випускний альбом Дніпро, випускний альбом Харків, випускний альбом Одеса, випускний альбом Львів, випускний альбом України, випускний альбом для 9 класу, випускний альбом для 11 класу, креативний випускний альбом, випускний альбом недорого