+ 38 (096) 982-96-22Замовити дзвінок

Це фотосесія для всіх учнів, які навчаються в класі / групі, незалежно від того, чи замовляють вони альбом. Ми закладаємо на кожну зйомку 2 години, з урахуванням переміщення по локації і організаційних моментів.

Подивитися приклади групових фотосесій в конкретної локації ви можете у нас на сайті, в  розділі Галерея

Кілька простих правил:

  1. Бути на місці вчасно.

Якщо обумовлений час зйомки – 14.00, мається на увазі, що в 14.00 зйомка починається. З багаторічного досвіду рекомендуємо час зустрічі для учнів і їх батьків оголошувати на 30 хвилин раніше. Також рекомендуємо призначати місце зустрічі відразу у встановленій локації, а не біля найближчого метро, ​​тк очікування 1-2 спізнюються людина часто призводить до запізнення всього колективу.

Важливо відзначити, що при запізненні, час зйомки може бути скорочено, на час запізнення. Давайте поважати один одного і бути пунктуальними 🙂
DJI_0226

  1. Обов’язково  присутність 2-3 дорослих (батьки, класний керівник) на зйомці. Часто є необхідність простежити за збереженням речей і допомогти фотографу рівномірно розподіляти дітей для сюжетів фотозйомки.

media-20171031.jpg

  1. Допомогти не означає заважати 🙂 Як ви могли помітити, ми створюємо альбоми з яскравими, живими, емоційними фотографіями. Наші фотографи не просто водять дітей по парку, а й створюють «сюжети» – сценки, які цікаво розглядати в подальшому в уже готових альбомах. Робота з великою аудиторією є дуже складною і енерговитратній для всіх сторін, і ми намагаємося проводити зйомки максимально комфортно для всіх учасників. Фотографи Студії Сахар працюють відповідно до посадових інструкцій-це важливо розуміти. Для кожного альбому існує певна кількість сюжетів і сценок, які йому / їй необхідно отримати, в певній якості. Будь ласка, не заважайте професіоналу робити свою роботу 🙂
    1.jpg

Групова фотосесія на увазі фотозйомку групами від 4 до 8 осіб, в середньому. Є сюжети, які передбачають більшу кількість людей. 1-2 рази за зйомку буде зроблений загальний кадр всіх присутніх.

3

Єдина допомога, яка тут дійсно корисна – простежити щоб всі діти підходили фотографуватися, т.к в підлітковому віці з цим іноді бувають проблеми.
Щоб уникнути ситуації, коли когось на фотографіях дуже багато, а кого-то немає зовсім, ми радимо заздалегідь підготувати список з 20-30 комбінацій учнів від 4 до 8 осіб, щоб на місці просто і швидко організовуватися для сюжетів.

WED_8791.jpg

  1. Ми рекомендуємо надягати на фотосесію для випускного альбому  зручне взуття . Наші зйомки досить активні, іноді доводиться навіть стрибати або бігати … і робити це на каблуках не дуже зручно.

DSC_5575.jpg

  1. Що стосується  одягу  – радимо вибирати яскраву, кольорову, зручну. Зазвичай, стиль  Casual / (Звичайно, якщо це не зйомка в оперному театрі). Є сенс обговорити заздалегідь з однокласниками загальний стиль одягу, щоб не вийшло, що хтось прийде в джинсах і футболці, а хтось у вечірній сукні

DSC_9342.jpg
студія Сахар

Випускний альбом Київ, випускний альбом Дніпро, випускний альбом Харків, випускний альбом Одеса, випускний альбом Львів, випускний альбом України, випускний альбом для 9 класу, випускний альбом для 11 класу, креативний випускний альбом, випускний альбом недорого