+ 38 (096) 982-96-22Замовити дзвінок

Добридень! На зв’язку студія “Сахар”! Фотографії готові до перегляду!

Для перегляду знятих фотографій заходите на сайт  https://sahar-studio.com.ua

У правому верхньому куті знаходите «Особистий кабінет»

У вікні вводимо свої Логін і Пароль.

Тут ви бачите 2 закладки з фотографіями: Особисті і Групові:

Вибір портретної фотографії

Для перегляду портретів перейдіть на вкладку зі своїми ПІБ
Біля ПІБ ви знайдете цифри – це номер кадру, який був вами обраний попередньо на зйомці. Якщо все залишається в силі – відзначте його ще раз тут. Якщо ви змінили свій вибір – відзначте нову фотографію.
В АЛЬБОМ ПОТРАПЛЯЄ ФОТО відмічені ТУТ. Більше нікуди вносити інформацію не потрібно.

Щоб уникнути «Я не туди тицьнув» – перед внесенням змін система ще раз перевірить вашу впевненість. 🙂

Увага!  Якщо Ви помітите помилку в написанні свого імені та прізвища, то повідомте про це, заповнивши контактну форму в своєму класі, вона / він передасть нам інформацію.


Вибір групових фотографій

Для того, щоб ми отримали максимально точний рейтинг ваших уподобань, будь ласка, відзначте всі групові фотографії, які вам подобаються, і ви хочете бачити в альбомі.
Відзначати фотографії потрібно так: з усіх фотографій одного сюжету, відзначте кнопкою ПОДОБАЄТЬСЯ тільки ту, яку хочете бачити в альбомі

Далі фотографії в альбом потрапляють так:
Якщо для обраного вами альбому потрібно, наприклад, 28 групових фото, то ми відберемо 28 перших фотографій по рейтингу. Якщо в рейтингу потраплять 2 або більше максимально схожих фотографій, то ми залишимо одну і візьмемо наступну з більш низьким рейтингом після перших 28.

Важливо!
Велике прохання: не викладати ДАНІ В ВІДКРИТИЙ ДОСТУП. Передавати логіни і паролі тільки особистими повідомленнями, або в закритих спільнотах ВК або ФБ. В іншому випадку можуть виникнути проблеми з доступністю системи і нам доведеться слати вам поштових голубів …)

Спасибі, і приємного перегляду!
студія Сахар