+ 38 (096) 982-96-22Замовити дзвінок
💎ОЛІМПІЙСЬКА
➕Плюси: абсолютно не «заїжджене” місце, красиві індустріальні фони. Якщо вистачає часу можна пройтися до БЦ Торонто і отримати ще пару варіантів цікавих локацій з видом на сам бізнес-центр і київський костел.
➖Недоліки: кількість людей навколо. Офісні працівники, туристи і просто перехожі весь час потрапляють в кадр. Бажано вибирати цю локацію тільки в будні дні вранці.
 
💎БОТАНІЧНИЙ САД ім.Гришка
➕Плюси: гарний, доглянутий парк, з великою різноманітністю локацій в будь-який час року. Часто зустрічаються тимчасові виставки квітів або експозиції сучасного мистецтва. Вхід платний. За учнівському-30 грн.
➖Недоліки: помічено не було.
💎ВОЗДВИЖЕНКА
➕Плюси: незвичайний задній фон для фотографій. Створюється враження, що десь в Європі. А тим часом Європа вже давно в Києві.
➖Недоліки: в робочі дні дуже багато запаркованних машин, які неможливо виключити з кадру. Іноді бувають несподівані ремонти в найвдаліших локаціях.
  
💎ПАРК ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ
➕Плюси: після реконструкції. – кращий парк на Лівому березі Києва. Є паркова зона, вихід до озера. Чисто і акуратно.

➖Недоліки: не дуже зручно добиратися. Підходить найбільше для шкіл Позняків і передмістя.

  

💎ПАРК НАТАЛКА
➕Плюси: дуже красивий і доглянутий парк, де на одній локації можна отримати абсолютно різні фото: і парк, і вид на Дніпро, і сучасний спортивний майданчик.
➖Недоліки: далеко від метро. Варто закласти трохи більше часу на дорогу.