+ 38 (096) 982-96-22Замовити дзвінок

Відповіді, на типові запитання

Що входить у вартість альбому?
У вартість альбому включені:
  1. Фотозйомки, в кількості, що відповідає серії випускного альбому. В альбомах серії "Mini" в базовій комплектації передбачена 1 фотозйомка (портретна), а альбомах серії "Basic" і "Premium" в базовій комплектації передбачені 2 фотосесії: портретна і групова.
  2. Користування особистим онлайн-кабінетом для вибору портретних і групових фотографій.
  3. Верстка альбому, згідно дизайну, обраному замовником із запропонованих на сайті студії
  4. Верстка обкладинки, згідно дизайну, обраному замовником з каталогу студії
  5. Друк випускних альбомів
  6. ВСЕ альбоми одного замовлення є однаковими, і відрізняються однією або двома (Серія Преміум) сторінками (персоналізації). Всі розвороти розташовані в однаковому порядку
Які терміни виготовлення альбомів?
Після затвердження макета до друку, термін виготовлення від 10 до 20 робочих днів, в залежності від сезонного завантаження.
Яке мінімальне замовлення?
За базовими тарифами мінімальне замовлення становить 15 випускних альбомів.
Чи можна зробити 2 різних дизайну альбому для одного класу / групи?
Дизайн альбому повинен бути єдиним для всього класу / групи. Існує можливість замовити стандартне або покращена якість альбому в одному замовленні. Важливо врахувати, що мінімальне замовлення книг одного виду - 5 шт. Тобто якщо в класі 28 чоловік, то мінімальне замовлення на книги фотоякості - 5 примірників. І навпаки, якщо 23 людини хочуть альбом фотоякості, то мінімум 5 альбомів має бути поліграфічних.
Поліграфія vs фотоякість - що вибрати?

Поліграфічний спосіб друку - це альбоми, надруковані на цифровій друкарській машині, з використанням 170 гр / м крейдованого паперу. Обкладинка такої книги тверда, картонна. Вони довговічні і приємні на дотик. На даний момент це найпопулярніший у всьому світі спосіб друку випускних альбомів.

Фотокнига - це альбом поліпшеної якості друку. Внутрішні листи такого альбому друкуються фотохімічним способом, що надає зображенню особливої чіткість і яскравість кольорів. Розвороти більш щільні, в порівнянні з поліграфічними, і книга відкривається на 180 градусів (зшивання відсутня). Також фотокниги можливо доукомплектувати обкладинками з тканини та еко-шкіри. Вартість ексклюзивної обкладинки уточнюйте у менеджера.

А можна всім зробити нормальні альбоми, а класному керівникові віньєтку?
Одне замовлення предполагает альбоми однієї Серії.
Подобається дизайн альбому, але не подобається обкладинка. Чи можна зробити для альбому іншу обкладинку?
Так звичайно! Ви можете вибрати безкоштовно будь-яку обкладинку з більш ніж 20 доступних обкладинок з каталогу поточного сезону. (Або замовити розробку індивідуальної обкладинки для Вашого замовлення. Вартість індивідуальної розробки уточнюйте у Вашого менеджера)
А скільки фотосесій у нас буде?

В альбомах серії "Mini" в базовій комплектації передбачена 1 фотозйомка (портретна), а альбомах серії "Basic" і "Premium" в базовій комплектації передбачені 2 фотосесії.

Всі альбоми можуть бути доукомплектовані додаткової фотосесією на вибір - нічний, студійної, аеро. Вартість додаткової зйомки +160 грн до кожного альбому

Що робити, є хтось не хоче замовляти собі випускний альбом, але ми хочемо його бачити в альбомі?
Базово ми запрошуємо на зйомку тих, хто замовляє альбом. При замовленні альбомів в кількості 75% від усіх учнів в класі, ми запрошуємо на групову зйомку всіх. Портретна ж зйомка передбачена тільки для тих, хто замовляє альбом.
А можна ми свої фотографії з особистого архіву додамо в альбом?
Можна, для цього вам необхідно замовити додаткові розвороти.
Що робити, якщо я не фотогенічний?
Приходити на фотосесію! Наші фотографи пройшли навчання по портретної і репортажної зйомки і знають, як сфотографувати вдало навіть самого НЕ фотогенічного людини. При портретній зйомці фотограф працює індивідуально з кожним і робить до 10 фотографій, одна з яких точно сподобається вам і потрапить в альбом.
Чи є у вас своя студія?
Ми співпрацюємо з 12 кращими студіями Києва, щоб не обмежувати творчий діапазон. Адже кожен клієнт унікальний, і те, що подобається одним, може зовсім не подобається іншим. і навпаки. Ви можете вибрати студію на свій розсуд: темну або світлу, велику чи маленьку, де і коли зручно вам. Також ви завжди може вибрати предметом портретної зйомки свою школу-в такому випадку ми привеземо все необхідне обладнання з собою і проведемо зйомку прямо в школі. Такий варіант базово включений у вартість альбому.
Чи можна у вас замовити диск з усіма фотографіями?
Ми вже багато років не користуємося дисками, як носіями інформації. В особистому кабінеті, ви можете вибрати собі фотографії для додаткового замовлення, які подобаються саме вам. Можливий як замовлення фото в електронному або друкованому вигляді, так і замовлення сувенірної продукції: фотокартин, кухлів, футболок і тд.

+20% до вартості замовлення для друку альбомів за 5 робочих днів

+35% до вартості замовлення для друку альбомів за 3 робочих дня *

* опція доступна в період з липня по квітень